דף הבית דבר המנהלת
דבר הסגנית חוזרים להורים פינת היועצת
טיפוח מודעות וניקיון ב"שיזף"

תלמידי כיתה ד'1 בליווי המורה מורן קרסנטי לקחו על עצמם את פרויקט ניקיון השירותים ב"שיזף". התלמידים עברו בכיתות בבית הספר, העלו למודעות התלמידים את חשיבות השמירה על מרחב נקי לכלל בית הספר וקישטו את השירותים השונים.
קרא עוד...
"נפגשים בשישי"

בבית הספר תכנית יחודית: "מאמינים שואפים מצליחים".בתכנית כל תלמיד צובר הישגים אישיים "חתימות בלוח ההצלחות שלי". כאשר מגיעים ל 25 חתימות יוצאים לארוחת בוקר משותפת כל המצליחים מהשכבות השונות למפגש עם מנהלת בית הספר. במפגש משוחחים, משחקים ומקבלים תעודה ותשורה. יישר כח לכל המצליחים!
קרא עוד...
"שבת ישראלית"

בבית ספר "שיזף" קיבלו את השבת הישראלית בשירה ובריקודים בסימן שנת האחדות. במהלך השבוע שקדם לאירוע תלמידי בית הספר למדו על השבת ושיתפו אותנו בשבת המיוחדת שלהם.
קרא עוד...
נפרדים מתמי דורי האהובה

ביום א' יצאה לפנסיה המזכירה האהובה של שיזף. לאורך כל היום תלמידי בית הספר הפתיעו את תמי במכתבים שכתבו לה והראו לה את אהבתם הגדולה.
קרא עוד...
יום מהו"ת ב"שיזף"

בימים ראשון (23.12.18) ושלישי (25.12.18) התקיימו ב"שיזף" ימי מהו"ת- מורה,-הורה- תלמיד, שמטרתם הייתה שיתוף ההורים והתלמידים כחלק פעיל, תוך מתן מקום לתלמידים עצמם לשקף את מצבם האישי כפי שהם רואים וחווים אותו.
קרא עוד...
ביקור פיקוח

ביום חמישי האחרון, ה- 27.12.18 הגיע צוות הפיקוח לבית הספר. במהלך ביקורם הם נכנסו לחלק מהכיתות שביניהן כיתה ד'4.במסגרת לימוד ספר שמות ע"פי התוכנית החדשה, תלמידי הכיתה למדו אודות מצרים העתיקה באמצעות חקר PBL. התלמידים חקרו נושאים שונים ומגוונים, כמו: פירמידות, חניטה, כתב מיצרי, הנילוס, מיתולוגיה מיצרית ועוד.במסגרת תהליך החקר, התלמידים שאלו שאלות, איתרו מידע מתוך מקורות מידע מגוונים ויצרו ידע חדש הרלוונטי לעולמם האישי ובחרו כיצד יראה התוצר שלהם (משחק, דגם, מצגת, הצגה...). כסיכום ללמידה, ניתנה במה לכל תלמיד להציג את הנושא וללמד את חבריו לכיתה/ שכבה, באמצעות הערכה חלופית תוך שימוש בכללי השיח הדבור.
קרא עוד...
תערוכת חנוכיות בהלימה לאחדות ול- 70 שנה לאור יהודה

תלמידי שכבה א' הכינו שלל חנוכיות יפות ומרהיבות
קרא עוד...
"היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות"

בשנה"ל התשע"ט - התקיים היום הבינלאומי לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות ב-3.12.2018, כ"ה כסלו תשע"ט, נר ראשון של חנוכה.
קרא עוד...
לו"ז חודשי שנתי

בדף זה תוכלו לראות את הלו"ז החודשי של בית הספר. כך תוכלו להישאר מעודכנים תמיד :) הלו"ז מתעדכן באופן אוטומטי בהתאם לשינויים
קרא עוד...
ילדי הפרלמנט נפגשים עם ראש העיר

ילדי הפרלמנט נפגשו היום עם ראש העיר ומנהלת האגף והציגו בפניהן את היוזמה העירונית- תיעוד סיפורי עליות בסימן 70 שנה לאור יהודה מקום וזהות.הייתה גאווה והתרגשות
קרא עוד...
בחירת הנהגה צעירה בשיזף

לאורך חודש אוק' התקיימו בחירות דמוקרטיות להנהגה הצעירה בשיזף. המתמודדים הציגו מצע בחירות בפני תלמידי השכבות השונות, בסיום ההצגה כל שכבה בחרה את נציגיה שהוצגו בטקס מכבד ומרגש לכלל תלמידי בית הספר.
קרא עוד...
ההנהגה הצעירה ומפתח הל"ב

תלמידי ההנהגה הצעירה מעבירים שיעור במפח הל"ב בהלימה לערך חודש טבת- ניהול קונפליקטים
קרא עוד...
"למידה בחברותא"

כיתה ו1 והמורה מורן קרסנטי יחד עם כיתה ו4 והמורה מירב פיטוסי לומדים מדי שבוע תרבות יהודית ישראלית בחברותא. במפגשים הם לומדים תכנים מתוך מעגל השנה ומתוך ארון הספרים היהודי ישראלי. מעלים דילמות חינוכיות, אתיות וערכיות ודנים עליהם, כאשר יש מקום לכלל הדעות.
קרא עוד...
חונכות חודש שבט

לאורך החודש תלמידי כיתה ו4+ ו1 ביצעו חונכות לתמידי כיתה ב' החונכות תרמה רבות יצרה שיתוף פעולה מקסים בין הכיתות
קרא עוד...
הפסקה בריאה ב"שיזף"

ביום שלישי האחרון נהנו תלמידי בית ספר מהפסקה בריאה ראשונה בבית הספר. התלמידים נהנו מפופקורן, ירקות ומגוון פירות
קרא עוד...
פעילות ערב חורפית בכיתה ב2

במזג אויר חורפי וקר הגיעו תלמידי כיתה ב2 והמורה אילנה אללי לפעילות חורף בנושא "משחקים של פעם". התלמידים הכינו הזמנה לפעילות תכננו את המשחקים, הגיעו בפיג'מות וקינחו בארוחת ערב בריאה.כל תלמידי הכיתה השתתפו במשחקים השונים, עודדו ונהנו.בסיום הפעילות שיחקו כולם "חבילה עוברת" וקינחו בארוחת ערב טעימה שהכינו הורי הכיתה. שיתוף הפעולה בין התלמידים היה מרגש ומחמם את הלב. קר בחוץ אך חם ומשפחתי בכיתה ב2 בבית הספר :)
קרא עוד...
מפגש שכבה ג' עם הגנים הסמוכים לבית הספר

במהלך השבוע האחרון, נפגשו תלמידי שכבת ג' מבית ספר "שיזף" בליווי המחנכות\ הדר הראל כהן, ויויאן מחלב וגלית גבאי, עם ילדי הגנים הסמוכים: גן "תאנה", גן "רימון" וגן "ארז". מטרת המפגש הייתה לא אחרת מאשר העצמה הדדית הן של ילדי הגן והן של התלמידים. שיתוף הפעולה בין הצוותים היה מדהים ויושם כאחד מהפרויקטים במסגרת נושא האחדות והזהות- בציון 70 שנה לעיר אור יהודה, אל מול הקהילה הקרובה וחיזוק קשרי הגומלין עימה. המפגש היה מרגש מאוד והיתיר חותם וטעם של עוד לשני הצדדים. בסיכומה של הפעילות נתנה לילדים תשורה וברכה באהבה מתלמידי ג'.
קרא עוד...
למידה אחרת בגאוגרפיה

כיתה ו'4 לומדת על ארץ ישראל בשיעורי גאוגרפיה עם המורה מור חכמון. התלמידים נתבקשו לבחור 2-3 נושאים אותם למדו מתחילת השנה ולבנות משחק. חלק מהמשחקים שהתלמידים יצרו- קליעה למטרה עם טריוויה, משחק שלישיות, סולמות ונחשים, מונופול, משחק זכרון ועוד. לאחר ההצגה של המשחקים הם יצאו למשחק חופשי בסדנאות, כל קבוצה שיחקה בשני משחקים לפחות ובסוף השיעור נתנו את חוות דעתם המקצועית על המשחק שנוצר על ידי חבריהם בשיח מכבד ומקצועי.
קרא עוד...
ב"שיזף" מציינים את יום השפה

היום התקיים בבית ספר שיזף יום סופרים ויוצרים ויום שיא בשפה העברית לציון יום הולדתו של אליעזר בן יהודה. הבוקר נפתח בקבלת פנים של "אליעזר בן יהודה". בחזית בית הספר הוקמה תערוכה ובה חפצים להם אליעזר בן יהודה המציא וחידש מילים, התערוכה הוקמה על ידי המורה מירב ותלמידי כיתה ו'4. במהלך היום הכיתות הפכו ל"חדרי בריחה" והתלמידים ביצעו מגוון משימות כגון: חידושי מילים, ביטויי סלנג ושימוש במילים מהתערוכה. יום השפה והיוצרים התקיים בהובלתה של המורה מירב פיטוסי רכזת השפה. את יום היוצרים הובילה המורה מיכל מעוז רכזת תרבות. התלמידים פגשו סופרים ויוצרים, ליאת רוטנר, נבו קמחי, נאוה מקמל עתיד ועוד. התלמידים חוו יום שמח, מלא חוויות ולמידה אחרת ומגוונת
קרא עוד...
בית ספר שיזף מציין את "יום המורה"

תלמידי ומורי שיזף ציינו בבית הספר את "יום המורה" בהנחיית וועד ההורים והמורים. תלמידי בית הספר הכינו ברכות לצוות המקצועי, המורים התכבדו במטעמים מפנקים וראשת העיר הגיעה להביעה את הערכתה.
קרא עוד...
תלמידי שיזף מחזקים את הדרום

לאור המתיחות וירי הרקטות שהתחדש בדרום, ילדי שיזף החליטו כי הם רוצים להראות את תמיכתם בתושבי הדרום. התוצרים נשלחו לבתי ספר שונים בישובי עוטף עזה.
קרא עוד...
חונכות חנוכה לתלמידי שכבה ב'

לאורך שנת הלימודית תשע"ט תלמידי שכבה ו' עושים חונכות שבועית לתלמידי שכבה ב'. לקראת חג החנוכה תלמידי שכבה ו' הכינו חונכות כיפית וייחודית
קרא עוד...
בית מארח

כל חודש תלמידי כיתה א'1 מתארחים בבית של אחד מתלמידי הכיתה סביב ספר קריאה אותו קראו
קרא עוד...
שכבה ד' חוגגת חנוכה

שנייה לפני שיוצאים לחופשת החנוכה, שכבה ד' חוגגת במגוון פעילויות מהנות
קרא עוד...
חנוכת הספריה לילדי שכבה א'

קרא עוד...
ספריית בית ספר שיזף

קרא עוד...
שבט- אחריות

יכולתו וכושרו של האדם לראות את ההיבטים ואת הצדדים השונים בקבלת החלטות ובביצוען, הרגשת מחויבות לנקיטת פעולה, האדם מכיר בקשר שבין החלטותיו ומעשיו לבין תוצאותיהם, מוכנות האדם לשאת בתוצאות של מעשיו, הרגשת מחויבות לגבי התוצאה ועוד.
קרא עוד...