דף הבית דבר המנהלת דבר הסגנית חוזרים להורים פינת היועצת
הורים ותלמידים יקרים,בית ספרנו משתתף בתחרות התכנות של משרד החינוך.
קרא עוד...
כל הכבוד לתלמידים משכבת ה', שייצגו את בית הספר בתחרות בטיחות בדרכים - חוצה רשויות בקעת אונו 2019. כל הכבוד לתלמידי כיתה ה' 5מעיין סאלםאיליי דביריניב באאזובותלמידי כיתה ה3אגם טוביםאופק סעדיהליהי שלוםאריאל שחראנחנו גאים בכם על הלמידה המשותפת, על ההשקעה הרבה ועל ההתמדה לאורך המחצית.תודה מיוחדת למשה ספיר, רכז הזה"ב של בית הספר, על הדרכת הילדים בעקביות ובמקצועיות ולמורים עודד לנדאו ומיכל מעוז.
קרא עוד...
תלמידי שכבה ד' חגגו את יום המשפחה בהפנינג שמח של הורים וילדים. ביום זה התקיימו מגוון רב של פעילויות ספורט מהנות ומאתגרות כמו: משחקי כדור, מרוץ שליחים, באולינג, משחקי קופסה, השחלת מטבעות, הליכה על קביים ועוד. לאחר הפעילות ההורים והתלמידים התכנסו בכתות ונהנו מארוחת בוקר משפחתית.
קרא עוד...
אתמול, יום שלישי ה- 6.2.19, השתתפה נבחרת של תלמידי שיזף ביום פעילות חוויתי שהתקיים בפארק הרצליה. לאורך היום השתתפו התלמידים במגוון תחנות כגון, קפיצה בחבל, שלוש מקלות, קליעה למטרה, מסלול מכשולים ועוד.בפעילויות נדרש כושר גופני, שיתוף פעולה מוטיבציה ומורל גבוה. התלמידים ייצגו את בית הספר בגאווה וחזרו עם חוויות רבות מיום מיוחד זה.
קרא עוד...
תלמידי בית ספר שיזף והצוות החינוכי בחגיגת סיום מחצית א לשנת הלימודים תשע"ט.חגיגות סיום המחצית נפתחו בתשורה מרגשת לצוות ההוראה על ידי ההנהלה וועד המורים. טקס סיום המחצית הועבר על ידי כיתה ב'3 והמחנכת חני. בטקס ציינו את יום המשפחה, שרו ורקדו. לבמה הוזמנו תלמידי בית ספר מנגן שפרטו על כינורות עם המורה מרינה, ותלמידי שכבת ב' , בשיר ישראלי. לסיום המחצית הוכרזה הכיתה המנצחת בפרויקט איסוף הבקבוקים ותלמידים רבים השיגו תעודות הצלחה והערכה על פעולות ערכיות בבית הספר לאורך המחצית הראשונה. יום מרגש ושמח עבר על כולנו וחתם את המחצית הראשונה של השנה. בהצלחה לכל תלמידנו היקרים.בהפסקה רקדו עם שירים קצביים ומייד לאחר מכן התכנסו בכיתות לחלוקת לתעודות.
קרא עוד...
ביום חמישי האחרון, ה- 27.12.18 הגיע צוות הפיקוח לבית הספר. במהלך ביקורם הם נכנסו לחלק מהכיתות שביניהן כיתה ד'4.במסגרת לימוד ספר שמות ע"פי התוכנית החדשה, תלמידי הכיתה למדו אודות מצרים העתיקה באמצעות חקר PBL. התלמידים חקרו נושאים שונים ומגוונים, כמו: פירמידות, חניטה, כתב מיצרי, הנילוס, מיתולוגיה מיצרית ועוד.במסגרת תהליך החקר, התלמידים שאלו שאלות, איתרו מידע מתוך מקורות מידע מגוונים ויצרו ידע חדש הרלוונטי לעולמם האישי ובחרו כיצד יראה התוצר שלהם (משחק, דגם, מצגת, הצגה...). כסיכום ללמידה, ניתנה במה לכל תלמיד להציג את הנושא וללמד את חבריו לכיתה/ שכבה, באמצעות הערכה חלופית תוך שימוש בכללי השיח הדבור.
קרא עוד...
בדף זה תוכלו לראות את הלו"ז החודשי של בית הספר. כך תוכלו להישאר מעודכנים תמיד :) הלו"ז מתעדכן באופן אוטומטי בהתאם לשינויים
קרא עוד...
ילדי הפרלמנט נפגשו היום עם ראש העיר ומנהלת האגף והציגו בפניהן את היוזמה העירונית- תיעוד סיפורי עליות בסימן 70 שנה לאור יהודה מקום וזהות.הייתה גאווה והתרגשות
קרא עוד...
לאורך חודש אוק' התקיימו בחירות דמוקרטיות להנהגה הצעירה בשיזף. המתמודדים הציגו מצע בחירות בפני תלמידי השכבות השונות, בסיום ההצגה כל שכבה בחרה את נציגיה שהוצגו בטקס מכבד ומרגש לכלל תלמידי בית הספר.
קרא עוד...
תלמידי ההנהגה הצעירה מעבירים שיעור במפח הל"ב בהלימה לערך חודש טבת- ניהול קונפליקטים
קרא עוד...
תלמידי כיתה ד'2+ד'3 בהנחייתה של תהילה כהן, יצאו למרחבים השונים בבית הספר ולמדו תוך התנסות במדידת אורכים במרחב.
קרא עוד...
תלמידי כיתה ו' בהנחייתה של המורה נועה גנדלר חקרו ולמדו על הקשר בין נפח ומנסרה ונפח פירמידה דרך שימוש בחומרים שונים ומגוונים. התלמידים למדו והפנימו את הקשר בצורה חוויתית ומשמעותית.
קרא עוד...
תלמידי כתה א'3 חגגו השנה את ט"ו בשבט בפעילות יצירתית וחווייתית להכנת סידור פרחים מפירות יבשים בהנחיית המחנכת מיכל מעוז והצוות החינוכי אשר בכתה. התלמידים ישבו בקבוצות והכינו סידורים דמויי פרחים משיפודי עץ המעוצבים בפירות יבשים ונעוצים בספוג. כל תלמיד תרם את כישרונו ומרצו למלאכה הצוותית. בזמן העשייה טעמו הילדים ממגוון הפירות היבשים שעמד לפניהם בשפע ונהנו מהחומרים המגוונים שאפשרו להם לתת לידי ביטוי את האופן בו ביקשו להמחיש את פריחת השקדייה.את התוצר המוגמר לקחו התלמידים לביתם ואף יזמו חלוקת שי בתוך בית הספר. המקבלים הודו לתלמידים בגין תשומת הלב והביטוי האישי המוצלח למשמעות החג
קרא עוד...
כיתה ו1 והמורה מורן קרסנטי יחד עם כיתה ו4 והמורה מירב פיטוסי לומדים מדי שבוע תרבות יהודית ישראלית בחברותא. במפגשים הם לומדים תכנים מתוך מעגל השנה ומתוך ארון הספרים היהודי ישראלי. מעלים דילמות חינוכיות, אתיות וערכיות ודנים עליהם, כאשר יש מקום לכלל הדעות.
קרא עוד...
לאורך החודש תלמידי כיתה ו4+ ו1 ביצעו חונכות לתמידי כיתה ב' החונכות תרמה רבות יצרה שיתוף פעולה מקסים בין הכיתות
קרא עוד...
במזג אויר חורפי וקר הגיעו תלמידי כיתה ב2 והמורה אילנה אללי לפעילות חורף בנושא "משחקים של פעם". התלמידים הכינו הזמנה לפעילות תכננו את המשחקים, הגיעו בפיג'מות וקינחו בארוחת ערב בריאה.כל תלמידי הכיתה השתתפו במשחקים השונים, עודדו ונהנו.בסיום הפעילות שיחקו כולם "חבילה עוברת" וקינחו בארוחת ערב טעימה שהכינו הורי הכיתה. שיתוף הפעולה בין התלמידים היה מרגש ומחמם את הלב. קר בחוץ אך חם ומשפחתי בכיתה ב2 בבית הספר :)
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
זרקור על אודות נתינה נתינה הינה מערכי היסוד בחברה המכירה בתרומתן של הסולידאריות והערבות ההדדית ללכידות חבריה ולביסוס יסודותיה.חברה ערכית הדוגלת בנתינה לזולת ולסביבה מעודדת את חבריה לגלות אכפתיות וערנות לסובב; להושיט יד לאחר ולפעול למימוש צרכיו ולקידום רווחתו.בטיפוח ערך הנתינה חשוב להתמקד בהיבטים החברתיים-ערכיים ובביטויי ההתנהגות הבאים:מוען/נמען בנתינה: פרט המעניק לפרט, פרט לקבוצה, פרט לסביבה, קבוצה לפרט, קבוצה לקבוצה, קבוצה לסביבה.סוגי נתינה: נתינה מוחשית, מופשטת, מילולית ובלתי מילולית המתבצעות באופן ישיר או עקיף.שיקולי הדעת בנתינה: נתינה מושכלת המתחשבת בצרכים, ברגשות, ביכולות, במגבלות/אילוצים של המוען/נים והנמען/נים.השפעות הנתינה: נתינה המשפיעה על המוען/נים, על הנמען/נים ועל הסביבה הפיזית והאנושית בהיבטים רגשיים, חברתיים וקוגניטיביים.
קרא עוד...
שיזף תשע"ט
דף חודשי
מועצת תלמידים
תמונות מחיי בית הספר
סל תרבות וטיולים
ספרייה
מפתח הל"ב
נשק וסע
לוחות מבחנים
בשיזף נעים בהליכה
למידה בשעת חירום
ארכיון תשע"ח
ארכיון תשעז
משימת מפמ"ר